1402\01\08 13:57:23


پلمب ۶۴ واحد صنفی متخلف از ابتدای نوروز ۱۴۰۲

قزوین- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: با حضور گشت‌های نظارتی این سازمان بیش از ۶۴ واحد صنفی متخلف در قزوین از ابتدای نوروز تا روز ۷ فروردین پلمب شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا حسن‌پور پیش از ظهر سه شنبه در نخستین نشست «شورای حقوقی» تعزیرات حکومتی اظهار کرد: با حضور گشت‌های نظارتی این سازمان بیش از ۶۴ واحد صنفی متخلف در قزوین از ابتدای نوروز تا روز ۷ فروردین پلمب شدند.

وی با بیان اینکه تنها در ۲۴ ساعت گذشته با تخلفات ۶ واحد صنفی با قدرت برخورد شده است، افزود: ۴ نانوایی، یک قصابی و یک فروشگاه لوازم یدکی به دلایل گرانفروشی، کم‌فروشی و تعطیلی خودسرانه شناسایی و با آنها برخورد شده است. مدیرکل تعزیزات حکومتی استان قزوین ادامه داد: نظارت و بازرسی از مجتمع‌های خدمات رفاهی، بازرسی از تولیدی‌ها و انبارها و همچنین نظارت بر واحدهای عمده صنفی از مهمترین اقدامات صورت گرفته در این ایام است. وی تاکید کرد: این سازمان در سال گذشته بیش از ۹ هزار و ۹۶۸ پرونده را به شعب ارجاع و بررسی کرده و میانگین مدت زمان این بررسی‌ها نیز از میانگین کشوری کمتر است.

حسن پور در پایان یادآور شد: دم رعایت بهداشت، عدم رعایت نظام صنفی، احتکار و عدم درج قیمت مهمترین تخلفاتی است که به آنها بدون مماشات رسیدگی خواهد شد.. .


بازنشر از : مهر

تعزیرات حکومتی

قزوین

نوروز 1402

علیرضا حسن پور