1402\01\08 11:00:08


پلمب ۷۱ مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی متخلف در لرستان

خرم‌آباد- مدیر گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی لرستان از پلمب ۷۱ مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی متخلف در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، ستایش دریکوند امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: از ابتدای اجرای طرح سلامت نوروزی و ۲۴ اسفند ماه ۱۴۰۱ تا شش فروردین ماه سال جاری، ۱۸ هزار و ۹۴۴ مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی استان لرستان صورت گرفته است.

وی افزود: در این بازرسی‌ها ۶۷۰ مورد تخلف بهداشتی به مراجع قضائی معرفی شده است. مدیرگروه بهداشت محیط معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان، ادامه داد: همچنین ۷۱ مورد از متخلفان بهداشتی، مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی پلمپ شدند. دریکوند، گفت: همچنین ۲۱ هزار و ۴۶۸ کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته نیز در جریان این بازدیدها جمع آوری شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون به ۲۲۱ مورد تخلف بهداشتی گزارش شده نیز رسیدگی شده است، عنوان کرد: شهروندان می‌توانند شکایات خود را به شماره ۱۹۰ اطلاع دهند تا به آن‌ها رسیدگی شود. مدیرگروه بهداشت محیط معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان، بیان داشت: بازرسی‌های طرح سلامت نوروزی هر سال از ۲۴ اسفند آغاز و تا ۱۴ فروردین ادامه خواهد یافت.. .


بازنشر از : مهر

دانشگاه علوم پزشکی لرستان

پلمب واحد صنفی

نوروز