1402\01\08 13:56:19


کشف۴۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق در سرخه. تریلی ولوو توقیف شد

سمنان- رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان از کشف چهار هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق در سرخه خبر داد و گفت: در این راستا یک تریلی ولوو توقیف شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ احمد حاج پروانه بعد از ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان با بیان اینکه در پی اشراف اطلاعاتی پلیس مبنی بر حمل سوخت قاچاق بلافاصله موضوع در دستور کار رسیدگی قرار گرفت، ابراز داشت: بعد از دریافت صحت و سقم ماجرا بلافاصله مأموران پلیس امنیت اقتصادی وارد ماجرا شدند.

وی ضمن بیان اینکه سواستفاده فردی از سهمیه سوخت وسایل نقلیه ارگان‌های دولتی برای پلیس محرز شده بود، افزود: با همراهی پلیس راه شهرستان سرخه و هماهنگی‌های قضائی تریلی ولوو در این مسیر توقیف شد. رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان با بیان اینکه طی بازرسی از این خودرو چهار هزار و ۵۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق مورد شناسایی قرار گرفت، ابراز داشت: برخورد با قاچاقچیان کالا، ارز و سوخت از وظایف ذاتی پلیس امنیت اقتصادی است که در این راستا فرد خاطی نیز دستگیر شد. حاج پروانه ضمن بیان اینکه ارزش محموله کشف شده یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال برآورد می‌شود، تصریح کرد: این متهم قصد فروش سوخت را به کارخانه‌های صنعتی داشت که در این راه ناکام ماند.

وی ضمن بیان اینکه فرد خاطی پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شد، افزود: پلیس امنیت اقتصادی قاطعانه با هر گونه قاچاق کالا و منابع ملی کشور برخورد می‌کند.. .


بازنشر از : مهر

نیروی انتظامی سمنان

قاچاق سوخت

گازوئیل

پلیس امنیت اقتصادی