1402\01\09 12:54:07


کمک کردن به یکدیگر محبت را در میان آحاد جامعه افزایش می دهد

قم- تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) گفت: کمک کردن افراد به یکدیگر برکات بسیاری دارد و موجب افزایش محبت در میان آحاد جامعه می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سعیدی ظهر چهارشنبه در دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) قم اظهار داشت: ماه مبارک رمضان، ماه بسیار بزرگی است که این ماه را باید جشن گرفت و لباس نو به تن کرد.

آیت الله سعیدی با اشاره به اقدامات کمیته امداد در دستگیری از نیازمندان اظهار داشت: کمیته امداد باید برای کمک به نیازمندان نقش معرفی کننده را داشته باشد و خیرین خودشان بتوانند کمک های خود را به افراد نیازمند داشته باشند. امام جمعه قم بیان داشت: کمک کردن افراد به یکدیگر برکات بسیاری دارد و موجب افزایش محبت در میان آحاد جامعه می شود. وی با بیان اینکه مردم ما شکرگزار نعمت های الهی هستند افزود: در ایام شیوع کرونا و مشکلات اقتصادی مردم نودوستی خود را به نمایش گذاشتند.

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) عنوان داشت: مردم می دانند که شرایط اقتصادی مناسب نیست و نیازمندان شرایط خوبی ندارند و به همین دلیل کمک هایشان را بیشتر کرده اند و این امر بسیار ارزشمند است.. .


بازنشر از : مهر

قم

نوروز 1402

رمضان 1402

حرم حضرت معصومه (س)