1402\01\08 10:53:12


گشت هدفمند پلیس ساوجبلاغ سارق خودرو را گرفتار کرد

ساوجبلاغ- فرمانده انتظامی ساوجبلاغ از دستگیری یک سارق لوازم خودرو در حین سرقت خبر داد و گفت: این سارق توسط مأموران پلیس آگاهی نظرآباد دستگیر شد.

سرهنگ علی سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: صبح روز گذشته مأموران پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد در حین گشت زنی مشاهده کردند که راننده یک دستگاه پیکان وانت اقدام به سرقت لوازم یک خودروی سواری کرده و با مشاهده پلیس پا به فرار می‌گذارد.

وی افزود: در ادامه مأموران با تعقیب خودرو ضمن هماهنگی با عوامل انتظامی شهرستان ساوجبلاغ خودرو را به بلوار سپاه شهر هشتگرد هدایت و در عملیات قاطع پلیس ساوجبلاغ خودرو متوقف و سارق دستگیر می‌شود. سرهنگ سلیمانی با اشاره به کشف تعدادی لوازم خودرو سرقتی و مقادیری مواد مخدر از خودرو متهم گفت: با هماهنگی مقام قضائی سارق برای انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی ساوجبلاغ منتقل شد. مواد فروش منطقه کوهسار دستگیر شد وی همچنین اظهار کرد: در پی اقدامات اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ساوجبلاغ مشخص شد فردی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در شهر کوهسار فعالیت می‌کند که بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی و با انجام تحقیقات پلیسی به محل مورد نظر اعزام و ضمن دستگیری فروشنده مواد مخدر، در بازرسی از آنجا مقدار ۲ کیلو و ۹۶۷ گرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کردند. فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهم به مرجع قضائی خاطر نشان کرد: اجرای هرچه مطلوب‌تر مبارزه با مواد مخدر مستلزم همکاری و همراهی همه دستگاه و عموم مردم با پلیس است.. .


بازنشر از : مهر

ساوجبلاغ

علی سلیمانی

دستگیری سارق