1402\01\12 08:11:16


۱۲ فروردین روز وحدت و اتحاد ملی مردم غیور ایران است

بوشهر- امام‌جمعه اهل سنت بخش سیراف گفت: یوم الله ۱۲ فروردین روزی است که همه مردم ایران در برابر ابر قدرت‌ها ایستادند و روز وحدت و اتحاد ملی ملت غیور و قدرشناس ایران اسلامی است.

شیخ حسین افروز در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ۱۲ فروردین، روز جمهوریت، اسلامیت و ایرانیت و از افتخارات مهم نظام اسلامی و معماری معمار کبیر انقلاب اسلامی است و درس بزرگی از بیانات امام در ۱۲ فروردین این بود که میزان رأی مردم است.

امام‌جمعه اهل سنت بخش سیراف افزود: ۱۲ فروردین روز نخست حکومت الله، حکومت اسلامی در ایران سرافراز و یکی از بزرگترین و باشکوه‌ترین روزها برای مردم ایران اسلامی بود و روزی که با خدای خود عهد بستند و با بنیانگذار کشور جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) و با رهبر انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) بیعت کردند که دست مزدوران را از سرزمین ایران اسلامی کوتاه کنند. وی گفت: رهبر انقلاب اسلامی فرمودند مبارک باد این روز بر ملت ایران و باید این اثر الهی با قدر و قاطعیت حفظ شود و نگذارید بقایای رژیم متعفن چشم طمع به این سرزمین و هویت داشته باشد و به ایران اسلامی صدمه‌ای وارد کند. وی اضافه کرد: مردم در ۱۲ فروردین سال ۵۸ جمهوری اسلامی ایران را ثابت کردند.

وی یادآور شد: ۱۲ فروردین روزی است که ملت بزرگ و انقلابی ایران همگی پیر و جوان با تکیه بر آموزه‌های دین مبین اسلام و رهبری حضرت امام خمینی (ره) منافع سلطه گران جهان را با چالش مواجه کرد و آن گاه با انتخاب خوب سرنوشت ساز، جمهوری اسلامی ایران را تثبیت بخشید امام‌جمعه اهل سنت بخش سیراف یادآور شد: در بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند که دوازدهم فروردین روز زنده شدن اسلام است، روز جمهوری اسلامی، روز مهم و پربرکت و تعیین کننده ترین روزهای تاریخ است و امروز نظام، نظام جمهوری اسلامی یکی از مقتدرترین نظام‌ها است که در برابر استکبار ایستاده و متکی به استقامت نیروهای عظیم مردمی است که برای اولین بار بعد از دوران صدر اسلام یک حکومت اسلامی اعلان شد. وی گفت: یوم الله ۱۲ فروردین روزی که همه مردم ایران در برابر ابر قدرت‌ها ایستادند و روز وحدت و اتحاد ملی مردم غیور و قدرشناس ایران و روزی که رأی به حکومت اسلامی، حکومتی که بنام الله و قرآن و روز تأیید حکومت توحیدی الله تبارک و تعالی و اقتدار، روز عزت، استقلال، آزادی ملت ایران و روزی است که برای حفظ ارزش‌های که دین خون‌ها ریخته شد و روز حمایت از مستضعفان است.. .


بازنشر از : مهر

بوشهر

12 فروردین

سیراف