1402\01\09 07:01:14


۱۳۲ هزار نفر توسط آموزش و پرورش استان بوشهر اسکان یافتند

بوشهر- مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از پذیرش و اسکان ۱۳۲ هزار ۳۹۱ نفر در ۱۰ روز نخست فعالیت ستادهای اسکان آموزش و پرورش در مدارس استان بوشهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی موحدی صبح چهارشنبه در بازدید از ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان دیلم، اظهار داشت: بر اساس آمار ثبت شده در سامانه ستاد اسکان فرهنگیان تا عصر امروز ۱۳۲ هزار و ۳۹۱ نفر در مراکز آموزشی و رفاهی آموزش و پرورش اسکان یافته اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اینکه ظهر سه شنبه ظرفیت مدارس دیلم تکمیل شد، گفت: با توجه به تکمیل ظرفیت مدارس برخی شهرستان‌ها، از حداکثر فضای موجود برای پذیرش مسافران استفاده می‌شود موحدی با بیان اینکه کلاس‌های اسکان از نظر کیفی به ویژه، درجه الف، ب و ج تقسیم شده است، افزود: آموزش و پرورش استان بوشهر از تمامی ظرفیت‌های خود برای جلب رضایت فرهنگیان و مسافران نوروزی به کار گرفته است. وی بیشترین میزان اسکان مسافران در استان را مربوط به بوشهر، گناوه، دیلم و دشتستان عنوان کرد گفتنی است مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در این سفر با امام جمعه و فرماندار دیلم دیدار کرد و مشکلات آموزشی این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.. .


بازنشر از : مهر

بوشهر

نوروز

اسکان نوروزی

وزارت آموزش و پرورش