1401\05\22 16:52:03


۲۷۴ واحد صنعتی در استان سمنان پروانه بهره برداری دریافت کردند

سمنان- سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صمت استان سمنان، گفت: طی یک سال اخیر ۲۷۴ واحد صنعتی در استان موفق به دریافت پروانه بهره برداری صنعتی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید رضا قدس ظهر شنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی سازمان صمت استان سمنان با بیان اینکه طی بازه زمانی یک سال اخیر یعنی از مرداد ۱۴۰۰ الی مرداد ماه سال جاری ۲۷۴ واحد صنعتی توانستند پروانه بهره برداری دریافت کنند، تاکید کرد: این واحدهای صنعتی برای چهار هزار و ۳۰۹ نفر شغل ایجاد کرده‌اند.

وی با بیان اینکه میزان سرمایه گذاری این واحدهای صنعتی مجموعاً ۴۲ هزار و ۳۴۰ میلیارد ریال برآورد می‌شود، افزود: در این بازه زمانی همچنین دو هزار و ۱۲۹ جواز تأسیس نیز برای واحدهای صنعتی استان صادر شده است. سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه ۲۷۲ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در زمینه جواز تأسیس نیز در استان صورت گرفته است، گفت: این سرمایه گذاری ها توان ایجاد ۴۱ هزار و ۶۰۰ شغل را نیز دارند. قدس با بیان اینکه در یک سال مجموعاً گذشته دو هزار و ۴۰۳ مجوز صنعتی در استان صادر شده است، گفت: ۳۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید نیز در یک سال اخیر به واحدهای صنعتی پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه در این بازه زمانی ۲۲۲ واحد تولیدی و صنعتی استان در قالب سرمایه ثابت، سرمایه در گردش و طرح نیمه تمام پرداخت شده است، گفت: ۱۴ واحد صنعتی به ارزش سه هزار میلیارد ریال تسهیلات مصوب سفر رئیس جمهور دریافت کردند.. .


بازنشر از : مهر

صنعت، معدن وتجارت سمنان

پروانه بهره برداری صنعتی

واحدهای صنعتی