1401\12\28 06:50:23


۳هزار کلاس برای اسکان مسافران نوروزی در قم آماده سازی و تجهیز شدند

قم- رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش قم از آماده سازی و تجهیز ۳ هزار کلاس درس در ۳۰۰ مدرسه برای مسافران نوروزی در قم خبر داد.

حمیدرضا قذاقی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طرح اسکان نوروزی در مدارس استان قم همانند سال‌های گذشته برقرار خواهد بود و فعالیت‌ها در قالب این طرح که از ۲۴ اسفندماه امسال آغاز شده تا ۱۲ فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش قم بیان داشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته تعداد ۳۰۰ مدرسه در قالب ۳ هزار کلاس درس برای مسافران نوروزی در قم آماده سازی و تجهیز شده است. وی با بیان اینکه اسکان در مدارس فقط مختص فرهنگیان نبوده است افزود: در زمانی که ظرفیت خالی وجود داشته میزبان زائران دیگر نیز خواهیم بود. قذاقی گفت: طرح اسکان نوروزی در مدارس استان قم ۱۷ روز خواهد بود و روزانه بین ۱۵ تا ۲۰ هزار نفر در این ایام در مدارس استان قم ظرفیت اسکان وجود دارد.

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش قم عنوان کرد: در تعطیلات تابستان امسال بالغ بر ۵۲ هزار نفر روز در مدارس استان قم اسکان داشتیم. گفتنی است ثبت‌نام ناحیه یک در مدرسه شاهد جوادالائمه (ع) واقع در خیابان جوادالائمه (ع) بین کوچه ۲۳ و ۲۵، ناحیه ۲ در مدرسه حضرت رقیه (س) واقع در خیابان ایستگاه راه‌آهن، ناحیه سه در مدرسه امام حسن مجتبی (ع) واقع در میدان آزادگان، بلوار عابدی، روبروی دادگستری و ناحیه چهار در دبیرستان شاهد معرفت واقع در میدان ارتش، خیابان ساحلی صورت می‌گیرد.. .


بازنشر از : مهر

قم

اسکان نوروزی

اداره کل نوسازی مدارس قم