1401\05\22 16:49:05


۳۹ میلیارد در حوزه محیط زیست به خراسان شمالی ابلاغ شد

بجنورد- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی با اشاره به اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان، گفت: ۳۹ میلیارد تومان در این سفر ابلاغ شده است که بالاترین رقم در سفرهای استانی قلمداد می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا شکاریان ظهر چهار شنبه در بازدید از دفتر خبرگزاری مهر خراسان شمالی که به مناسبت روز خبرنگار انجام شد، اظهار کرد: اعتبارات مناسبی در سفر رئیس جمهور به خراسان شمالی در حوزه محیط زیست مصوب شده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی ادامه داد: ۳۹ میلیارد تومان از سفر رئیس جمهور به خراسان شمالی به این استان ابلاغ شده است. وی افزود: این رقم بالاترین رقم اعتباری در سفرهای مقام عالی دولت به استان‌های مختلف کشور در حوزه محیط زیست است. شکاریان گفت: در حوزه انتقال زباله باید استانداردها رعایت شود لذا مکان اولیه انتقال زباله مجوز ندارد و در خصوص انتخاب محل دوم نیز باید به صورت شفاف با مردم سخن گفت تا نگرانی‌ها رفع شود.

وی با اشاره به وجود ۱۰ درصد پارک‌های ملی کشور در خراسان شمالی، افزود: این ظرفیت بالقوه است که باید استفاده شود. ‌شکاریان در انتها گفت: پیگیر راه اندازی ادارات شهرستان‌ها به صورت مستقل هستیم.. .


بازنشر از : مهر

محیط زیست خراسان شمالی

بجنورد

سفر رئیس جمهور به خراسان شمالی