1402\01\12 14:58:12


۵۰ واحد صنفی متخلف در مازندران پلمب شد

ساری- رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی انتظامی مازندران از پلمب ۵۰ واحد صنفی متخلف در راستای اجرای طرح نظارت بر واحدهای صنفی در استان خبر داد.

سرهنگ محمد باقرزاده از پلمب ۵۰ واحد صنفی متخلف در اجرای طرح نظارت بر واحدهای صنفی سطح استان در روز گذشته خبر داد وگفت: به منظور حفظ حرمت ماه مبترک رمضان و پیشگیری از تخلفات صنفی طرح ضربتی نظارت بر واحدهای صنفی در سطح استان به اجرا در آمد.

وی خاطر نشان کرد: در این طرح که طی روز گذشته در سطح استان به اجرا در آمد، مأموران اداره نظارت براماکن عمومی استان و شهرستان‌های تابعه از ۳۹۸ واحد صنفی مرتبط با این طرح بازدید کردند. رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان مازندران با اشاره به پلمب ۵۰ واحد صنفی در این طرح، اظهار داشت: از متصدیان ۶۵ واحد صنفی تعهد اخذ شد و برای ۳۵ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت ضوابط و مقررات اماکن عمومی، اخطار پلمب صادر شد. سرهنگ باقر زاده همچنین، تصریح کرد: متصدیان ۳۵ واحد صنفی متخلف نیز با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی در پایان از تداوم اجرای طرح‌های نظارت بر واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان خبر داد و از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.. .


بازنشر از : مهر

پلمب واحد صنفی

نیروی انتظامی مازندران

ساری