1401\05\22 16:51:03


۷۰۰ میلیون تومان هزینه درمانی در زنجان پرداخت شد

زنجان- مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: ۷۰۰ میلیون تومان هزینه درمانی برای ۶۷۳ نفر از خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد در استان زنجان پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، روح الله صالحی شامگاه پنجشنبه در دیدار با اعضای جمعیت هلال احمر زنجان، گفت: جمعیت هلال احمر استان دغدغه مند برای ارائه خدمات به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد است.

وی به حوزه آموزش و پیشگیری اشاره کرد و ابراز داشت: در طرح یاس، غربالگری‌ها، اردوهای جهادی در حوزه سلامت و معیشتی هلال احمر دست کمیته امداد را گرفته است. مدیر کل کمیته امداد استان زنجان، گفت: اولویت هلال احمر استان زنجان در موضوع معیشتی خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد است که این مهم نشان می‌دهد که تفکر و نگاه ارزشمند در این مجموعه برقرار بوده است. صالحی تاکید کرد: یکی از عناصر تاثیرگذار و مهم و پیش نیاز تحقق اهداف کمیته در توانمند سازی توجه به سلامت است.

وی با بیان اینکه همکاری‌های مشترک بین دو نهاد کمیته امداد و جمعیت هلال احمر در سطح کشور بی نظیر است، افزود: تعاملی که بین این مجموعه‌ها وجود دارد که نتایج آن را در تقویت خدمت رسانی شاهدیم. مدیر کل کمیته امداد استان زنجان، بیان داشت: در بخش درمان اقدامات خوبی توسط جمعیت هلال احمر استان زنجان انجام شده و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه درمانی برای ۶۷۳ نفر از خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد پرداخت شده است.. .


بازنشر از : مهر

کمیته امداد امام خمینی

امداد رسانی

مددجویان کمیته امداد