1402\10\11 13:26:11


متهم: زنم را با طناب خفه کردم و انداختمش پایین

ایران/ مرد جنایتکار همسرش را به طرز فجیعی کشت و جسدش را در بیابان‌های اطراف کرج رها کرد. سرهنگ حکمت‌الله شجاعی رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در پی کشف جسد یک خانم میانسال در بیابان‌های اطراف شهر کرج، با توجه به حساسیت موضوع، تیمی ویژه از کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی بررسی موضوع را آغاز کردند.

ایران/ مرد جنایتکار همسرش را به طرز فجیعی کشت و جسدش را در بیابان‌های اطراف کرج رها کرد.سرهنگ حکمت‌الله شجاعی رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در پی کشف جسد یک خانم میانسال در بیابان‌های اطراف شهر کرج، با توجه به حساسیت موضوع، تیمی ویژه از کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی بررسی موضوع را آغاز کردند.وی ادامه داد: پس از انجام تحقیقات پلیسی و به‌کارگیری اقدامات فنی مشخص شد مقتول توسط همسرش به وسیله طناب خفه و سپس از ارتفاع به پایین پرتاب شده است.

بنابراین بلافاصله قاتل دستگیر و پس از اقرار به ارتکاب قتل با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.رئیس پلیس آگاهی استان البرز در پایان به خانواده‌ها توصیه کرد که اختلافات خانوادگی را می‌توان با اندکی حلم و بردباری و همچنین مراجعه به کارشناسان مشاوره خانواده حل و از وقوع حوادث تلخ مشابه پیشگیری کرد. بازار. .


بازنشر از : آخرین خبر