1402\10\19 02:04:05


ایربادهای جدید JBL با کیس دارای نمایشگر لمسی معرفی شدند

دیجی کالا/ سال گذشته JBL از یک ایرباد رونمایی کرد که کیس آن مجهز به نمایشگر لمسی بود. حالا این شرکت تصمیم گرفته چنین مشخصه‌ای را برای سه تا از ایربادهای خود ارائه کند.

دیجی کالا/ سال گذشته JBL از یک ایرباد رونمایی کرد که کیس آن مجهز به نمایشگر لمسی بود.

حالا این شرکت تصمیم گرفته چنین مشخصه‌ای را برای سه تا از ایربادهای خود ارائه کند. در ادامه به مشخصات ایربادهای Live Buds 3، Live Beam 3 و Live Flex 3 می‌پردازیم که هر سه ۲۰۰ دلار قیمت دارند و از طراحی متفاوتی بهره می‌برند.  هر سه مدل قرار است در تابستان سال آینده به دست کاربران برسند.JBL‌ Live Beam 3Live Beam 3 از نظر طراحی یادآور Live Buds Pro 2 است که یکی از هدفون‌های محبوب این شرکت محسوب می‌شود.

به طور کلی می‌توانیم این هدفون را رقیب جذابی برای ایرپاد پرو ۲ در نظر بگیریم. برای این ایرباد از درایورهای ۱۰ میلی‌متری استفاده شده و در صورت غیرفعال بودن سیستم حذف نویز، عمر باتری آن به ۱۰ ساعت می‌رسد که عدد بسیار خوبی محسوب می‌شود. همچنین اگر فقط ۱۰ دقیقه گوشی‌ها در کیس قرار بگیرند، می‌توانید ۴ ساعت از آن‌ها بهره ببرید. بازار JBL Live Buds 3این هدفون را باید جانشین Live Free 2 در نظر بگیریم که دارای سری سیلکونی است و مورد توجه افراد علاقه‌مند به هدفون‌های با طراحی لوبیا شکل قرار می‌گیرد.

عمر باتری این هدفون در صورت غیرفعال بودن سیستم حذف نویز، ۱۲ ساعت است و با هر بار شارژ می‌توانید ۴ ساعت از آن استفاده کنید.JBL Live Flex 3در نهایت باید این مدل را معرفی کنیم که فاقد سری سیلیکونی است و بنابراین برای علاقه‌مندان به ایرپاد ۳ می‌تواند گزینه مناسبی باشد. با توجه به نوع طراحی این مدل، طبیعتا سیستم حذف نویز آن قرار نیست عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشد. عمر باتری آن ۱۰ ساعت است و در صورت فعال بودن حذف نویز با عمر باتری تقریبا ۷ ساعته روبرو می‌شوید.

این هدفون در دو رنگ مشکی و نقره‌ای راهی بازار می‌شود. . .


بازنشر از : آخرین خبر