1402\10\14 07:43:06


ریلمی ۱۲ پرو با زوم ۲۰ برابر عرضه خواهد شد؟

ترنجی/ سری عددی برند Realme شامل محصولات میان‌رده آن می‌شود. در خانواده Realme 11 تنوع مناسبی وجود داشت و مدل پرو پلاس آن یک میان‌رده رو به بالا محسوب می‌شد.

ترنجی/ سری عددی برند Realme شامل محصولات میان‌رده آن می‌شود.

در خانواده Realme 11 تنوع مناسبی وجود داشت و مدل پرو پلاس آن یک میان‌رده رو به بالا محسوب می‌شد. به تازگی شایعات درباره خانواده جانشین آن یعنی Realme 12 شنیده می‌شود. گفته شده که ریلمی ۱۲ پرو با زوم ۲۰ برابر عرضه خواهد شد.احتمال زوم ۲۰ برابر در ریلمی ۱۲ پروبرند ریلمی در حال آماده‌شدن برای عرضه سری Realme 12 طی هفته‌های آینده است.

انتظار می‌رود که نسل بعدی گوشی‌های این برند تا پایان ماه جاری میلادی در هند عرضه شوند. هر چند شنیده‌هایی از رونمایی اولیه در چین خبر می‌دهند.پیش‌بینی می‌شود سری Realme 12 شامل سه مدل زیر و با شماره مدل‌های زیر باشند. البته عجیب است که مدل پرو شماره مدل بالاتری نسبت به مدل پرو پلاس دارد.۱- ریلمی ۱۲۲- ریلمی ۱۲ پرو با مدل RMX3843۳- ریلمی ۱۲ پرو پلاس با مدل RMX3841ریلمی ۱۲ پرو پلاس در سمت راست و ریلمی ۱۲ پرو در سمت چپ بازار تصاویر منتسب به ریلمی ۱۲ پرو نشان می‌دهند که این سری از طراحی مشابه نسل قبلی خود بهره می‌برند.

آنها یک ماژول دوربین دایره‌ای غول پیکر را در خود جای خواهند داد و در بافت چرمی در دسترس خواهند بود.درست مانند مدل‌های قبلی خود، این گوشی ها نیز دارای صفحه نمایش دولبه خمیده هستند. مدل‌های جدید همچنین خط عمودی را که در امتداد محور منصف قاب پشتی وجود داشت را حفظ خواهند کرد.برای بخش مشخصات گفته شده که که Realme 12 Pro Plus از تراشه کوالکام Snapdragon 7s Gen 2 استفاده می‌کند که در Redmi Note 13 Pro وجود دارد. در حالی که گفته می‌شود Realme 12 Pro توسط تراشه کوالکام Snapdragon 7 Gen 3 تامین خواهد شد.خب البته این عجیب است چون اسنپدراگون ۷ نسل ۳ تراشه قوی‌تری است و منطقا باید در مدل پرو پلاس استفاده شود.

به هر صورت این گزارش غیررسمی فعلی است. نکته مهم این است که برخلاف نسل قبل، به تراشه‌های مدیاتک تکیه نشده و شاید برای برخی کاربران این راهبرد جذاب‌تر باشد.انتظار می رود هر دو مدل پرو با یک مجموعه دوربین اصلی شامل دوربین‌های فوق عریض و زوم وارد بازار شوند. تایید شده است که Pro Plus دارای یک دوربین ۶۴ مگاپیکسلی تله فوتو پریسکوپ Omnivision OV64B با لنز مجهز به لرزشگیر اپتیکال تصویر یا OIS است.

از سوی دیگر مدل پرو با یک دوربین تله فوتو 32 مگاپیکسلی سونی IMX709 که ۲ برابر زوم اپتیکال دارد، عرضه خواهد شد.نظر شما چیست؟ منتظر سری ریلمی ۱۲ پرو هستید؟. .


بازنشر از : آخرین خبر