1402\10\11 13:26:30


طراحی سری آنر مجیک 6 و تست قابلیت ارتباط ماهواره‌ای آن فاش شد

دیجیاتو/ آنر به‌زودی گوشی‌های جدید مجیک 6 و 6 پرو را معرفی می‌کند که حالا ظاهر و بخشی از مشخصات فنی آن لو رفته است. آنر در تاریخ 10 ژانویه (20 دی‌ماه) رویدادی دو روزه در چین برگزار خواهد کرد تا از محصولات جدیدش ازجمله گوشی‌های سری مجیک 6 و سیستم عامل Magic OS 8.

دیجیاتو/ آنر به‌زودی گوشی‌های جدید مجیک 6 و 6 پرو را معرفی می‌کند که حالا ظاهر و بخشی از مشخصات فنی آن لو رفته است.آنر در تاریخ 10 ژانویه (20 دی‌ماه) رویدادی دو روزه در چین برگزار خواهد کرد تا از محصولات جدیدش ازجمله گوشی‌های سری مجیک 6 و سیستم عامل Magic OS 8.0 پرده بردارد.

حالا گزارش‌هایی منتشر شده که طراحی این خانواده و عملکرد قابلیت ارتباط ماهواره‌ای در آن‌ها را نشان می‌دهد.یک منبع آگاه در شبکه اجتماعی ایکس به‌نام Rodent950 تصویری از مجیک 6 و 6 پرو را منتشر کرده است. این دو گوشی در این تصویر بسیار جذاب به‌نظر می‌رسند و در قاب عقب خود دوربین سه‌گانه با چینش مثلثی دارند. یکی از لنزها ظاهراً از نوع تله‌فوتو پریسکوپ است و با توجه به نوشته‌ای که روی ماژول دیده می‌شود، باید قابلیت زوم دیجیتال 100 برابری داشته باشد. بازار در تصویر حاضر تنها دو رنگ مشکی و سفید از سری آنر مجیک 6 را می‌بینیم و فعلاً اطلاعاتی درباره سایر رنگ‌های احتمالی برای این خانواده در دسترس نیست.قابلیت پیشرفته ارتباط ماهواره‌ای در آنر مجیک 6 پروافزون‌براین، اخیراً یک تحلیلگر در شبکه اجتماعی چینی ویبو آزمایشی را جهت مقایسه قابلیت ارتباط ماهواره‌ای آنر مجیک 6 پرو و هواوی میت 60 پرو انجام داد.

تبلیغات
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران
24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب محصولات سامسونگ در تهران با تعرفه نمایندگی .
# سامسونگ - # samsung - # تعمیر یخچال سامسونگ

اگرچه نتایج این آزمایش مقدماتی است، اما نشان می‌دهد که مجیک 6 پرو می‌تواند در برخی جنبه‌ها از رقیب چینی خود قوی‌تر باشد.در این آزمایش، ارتباطات ماهواره‌ای مجیک 6 پرو بسیار سریع‌تر از میت 60 پرو بود. به‌علاوه، گوشی آنر می‌توانست تماس‌های طولانی‌تری، حتی فراتر از 5 دقیقه، برقرار کند، در حالی که گوشی هواوی به اجبار تماس‌ها را بعد از مدتی معین قطع می‌کند.اگرچه هواوی اولین شرکت چینی بود که قابلیت ارتباط ماهواره‌ای را به گوشی‌های خود آورد، اما به‌نظر می‌رسد که حالا آنر بهتر از مالک قبلی خود ظاهر شده است و با این فناوری می‌تواند در این حوزه پیشگام باشد.طبق شایعات، سری مجیک 6 دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی آمنی‌ویژن OV50H و دوربین فوق‌عریض 50 مگاپیکسلی OV50M خواهد داشت. دوربین تله‌فوتو در مدل استاندارد 50 مگاپیکسلی OV50M و در مدل پرو سنسور سامسونگ HP3 خواهد بود..

.


بازنشر از : آخرین خبر