1402\10\14 11:04:10


مانیتور گیمینگ جدید ال‌جی با رفرش ریت ۴۸۰ هرتزی در CES 2024 رونمایی می‌شود

ال‌جی در آستانه‌ی نمایشگاه CES 2024، از مانیتور جدیدی رونمایی کرده که با ویژگی‌های خیره‌کننده‌ای در اختیار کاربران قرار می‌گیرد

ال‌جی در آستانه‌ی نمایشگاه CES 2024، از مانیتور جدیدی رونمایی کرده که با ویژگی‌های خیره‌کننده‌ای در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

این نمایشگر گیمینگ، مجهز به یک پنل ۲۷ اینچی OLED است که از نرخ رفرش ریت شگفت‌انگیز ۴۸۰ هرتزی پشتیبانی می‌کند.

  • سامسونگ از ۳ مانیتور گیمینگ با رفرش‌ریت ۳۶۰ هرتز رونمایی کرد

توانایی چشم انسان برای ردیابی تصاویر بسته به موقعیت آن‌ها می‌تواند بسیار متفاوت باشد. طبق یک مطالعه، حداکثر نرخ رفرش ریت قابل مشاهده توسط چشم انسان معمولاً بین ۵۰ تا ۹۰ هرتز است. با این حال، در شرایط مناسب، برخی از افراد می‌توانند محتواهای تصویری با نرخ رفرش ریت بالای ۵۰۰ هرتز را ببینند.

بنابراین رفرش ریت ۴۸۰ هرتزی نمایشگر جدید ال‌جی نزدیک به چیزی است که انسان‌ها در بهترین حالت می‌توانند مشاهده کنند و این فوق‌العاده است. علاوه بر نرخ رفرش ریت دیوانه‌کننده، ال‌جی ادعا می‌کند که این مانیتور همچنین سریع‌ترین زمان پاسخ‌دهی (۰.۰۳ میلی‌ثانیه) را در بین پنل‌های موجود در بازار مانیتورهای پیشرفته خواهد داشت.

شرکت ال‌جی اعلام کرده است که پنل جدید آن با استفاده از فناوری META تولید خواهد شد. این فناوری به کاربران روشنایی بهتر و زاویه دید گسترده‌تری را ارائه خواهد کرد.

همچنین، ال‌جی ادعا کرده است که این پنل دارای پایین‌ترین سطح نور آبی در صنعت است که بهبود قابل توجهی در کیفیت تصویر را ارائه خواهد داد. علاوه بر این، غول فناوری کره‌ای می‌گوید قصد دارد از مدل‌های ۳۱.۵، ۳۴، ۳۹ و ۴۵ اینچی این مانیتور نیز در نمایشگاه CES 2024 رونمایی کند.

ماه گذشته گزارشی منتشر شد که مدل ۳۲ اینچی این مانتیور ال‌جی از ویژگی جذاب Dual-Hz پشتیبانی می‌کند. این ویژگی امکان پشتیبانی از دو رزولوشن و رفرش ریت مختلف را برای کاربر فراهم می‌کند.

در حقیقت بسته به نیاز، کاربران می‌توانند به‌راحتی بین دو حالت با رزولوشن ۴K و نرخ نوسازی تصویر ۲۴۰Hz یا Full HD و رفرش ریت ۴۸۰Hz سوییچ کنند. آن طور که به نظر می‌رسد، قرار است که این نمایشگر با مانیتور گیمینگ جدید ۲۷ اینچی Odyssey OLED G6 سامسونگ رقابت کند؛ مانیتوری که به تازگی معرفی شده و از نرخ تازه‌سازی تصویر کمی پایین‌تر ۳۶۰ هرتز و وضوح ۱۴۴۰p پشتیبانی می‌کند.

منبع: androidauthority

مانیتور ال جی مدل 27MP400-B سایز 27 اینچ /*/
مانیتور ال جی مدل ۲۷MP400-B سایز ۲۷ اینچ /*/
۵,۲۹۰,۰۰۰ /*/
تومان /*/ /*/ /*/
مانیتور مخصوص بازی ال جی مدل 27GQ50F-B سایز 27 اینچ /*/
مانیتور مخصوص بازی ال جی مدل ۲۷GQ50F-B سایز ۲۷ اینچ /*/
۱۰,۱۰۰,۰۰۰ /*/
تومان /*/ /*/ /*/
خرید مانیتور ال‌جی/*/ مشاهده همه /*/ /*/ /*/ /*/ . .


بازنشر از : digimag