1402\10\11 10:17:46


استقبال خوانندگان پاپ از سی‌ و نهمین جشنواره موسیقی فجر

ایرنا/ معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برخی از خواننده‌های پاپ داوطلب شدند تا در جشنواره امسال موسیقی فجر حضور داشته باشند. با توجه به این که آنها در بخش رقابتی نیستند اما استقبال خوبی در این حوزه صورت گرفته است.

معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برخی از خواننده‌های پاپ داوطلب شدند تا در جشنواره امسال موسیقی فجر حضور داشته باشند.

با توجه به این که آنها در بخش رقابتی نیستند اما استقبال خوبی در این حوزه صورت گرفته است.به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، محمود سالاری روز یکشنبه در دومین روز ششمین همایش سراسری مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها در مجموعه باغ زیبا که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: این معاونت سه جشنواره تئاتر، موسیقی و تجسمی را پیش رو دارد؛ جشنواره هنرهای تجسمی، تئاتر و موسیقی فجر در بهمن ماه برگزار می‌شوند.وی افزود: جشنواره هنرهای تجسمی به لحاظ تعداد از تمام رشته‌ها وسعت بیشتری دارد و در رشته‌های مختلف برگزار می‌شود. امسال چهره‌هایی را به عنوان دبیر انتخاب کردیم. زمانی که تعداد عناوین زیاد می‌شود هر بخش دبیر دارد و هر دبیری داور انتخاب می‌کند.

تبلیغات
آموزش مجازی هنر
آرت ویم، آموزش های مجازی با کیفیت و برترین اساتید کشور ، کالیوگرافی ، خوشنویسی، کالیوگرافی
# خوشنویسی - # نقاشی - # هنری

امسال موفق شدیم اساتید برگزیده را داشته باشیم. بازار سالاری ادامه داد: امسال تعداد داوران زیاد است. تعداد آثاری که در بخش تجسمی رسیده بسیار بود که ۶۸۰ اثر از میان آنها انتخاب شده است.وی گفت: در بخش موسیقی نیز تعداد و کیفیت آثار ارسالی که شامل ۴۲۸ اثر است، بالاست.. .


بازنشر از : آخرین خبر