1402\10\11 15:54:05


جرمی رنر به صحنه بازمی‌گردد

جرمی رنر پس از تصادف وحشتناکی که نزدیک بود در آن جانش را از دست دهد، خبر داد برای فیلمبرداری فصل سوم سریال «شهردار کینگ‌تاون» به صحنه فیلمبرداری بازمی‌گردد.

رنر دقیقا روز یکم ژانویه ۲۰۲۳ پس از این که برادرزاده‌اش را از برخورد یک برف‌روب دور کرد، خودش زیر این ماشین غول‌پیکر رفت و تقریبا مرگ را تجربه کرد.

این بازیگر که توسط این ماشین حدود ۷ هزار کیلویی زیرگرفته شد با جراحات شدید قفسه سینه و شکستگی استخوان‌ها در بیمارستان بستری شد.

در حالی که رنر به بهبودی خود ادامه می‌دهد، در گفت‌وگویی با اندی کوهن و اندرسون کوپر در مراسم ویژه شب سال نو CNN در مورد فیزیوتراپی‌ و آلبوم آینده‌اش صحبت کرد.

رنر گفت: ما امسال چیزهای زیادی برای جشن گرفتن داریم. خیلی خوشحالم که چیزهای زیادی برای زندگی داشتم. یک خانواده بزرگ دارم، یک دختر ۱۰ ساله.

اگر از همه دست می‌کشیدم خیلی‌ها را ناامید می‌کردم و به هم می‌ریختم. چیزهای زیادی برای مبارزه وجود دارد. بهبودی در ذهن من یک راه یک طرفه است و هنوز هر روز سخت کار می‌کنم تا کاملا درست شوم.

وی درباره بازگشت به کار برای ساخت فصل سوم «کینگ‌استون» عنوان کرد: سال فوق‌العاده شلوغی بود.

فکر می‌کنم آماده‌ام و به اندازه کافی قوی هستم. درواقع و به معنای واقعی کلمه از یک هفته دیگر سر کار برمی‌گردم.

این بازیگر طرفداران خود را در مسیر بهبودی با خود همراه کرده بود و آوریل گذشته در اولین نمایش جهانی مجموعه دیزنی پلاس «بازسازی‌ها» با عصا روی فرش قرمز رفت.

. .


بازنشر از : منبع: مهر