1402\01\12 16:14:38


دور جدید کنسرت‌ها و خوانندگانی که کوک نمی‌خوانند

آخرین خبر/ اوایل بهمن ۱۴۰۱ دور جدید کنسرت‌ها پس از حدود شش ماه سکوت از سر گرفته شد و از آن زمان تا کنون خوانندگان مختلفی در تهران و شهرستان‌ها روی صحنه رفته‌اند، اما این کنسرت‌ها معمولاً با یک پدیده ناخوشایند به نام فالش‌خوانی همراه شده‌اند. تعداد ویدئوهایی که از ناکوک خواندن خوانندگان پاپ در دو سه ماه اخیر در فضای مجازی دست به دست می‌شود حالا از تعداد انگشتان دو دست تجاوز می‌کند.

اوایل بهمن ۱۴۰۱ دور جدید کنسرت‌ها پس از حدود شش ماه سکوت از سر گرفته شد و از آن زمان تا کنون خوانندگان مختلفی در تهران و شهرستان‌ها روی صحنه رفته‌اند، اما این کنسرت‌ها معمولاً با یک پدیده ناخوشایند به نام فالش‌خوانی همراه شده‌اند.تعداد ویدئوهایی که از ناکوک خواندن خوانندگان پاپ در دو سه ماه اخیر در فضای مجازی دست به دست می‌شود حالا از تعداد انگشتان دو دست تجاوز می‌کند.

خوانندگانی که عموماً از نسل جدید پاپ ایران هستند اما در میان آنها هنرمندان باسابقه‌تری مانند احسان خواجه‌امیری نیز دیده می‌شود.البته برخی از این ناکوک خواندن‌ها لزوما به خواننده‌ها مرتبط نیست و می‌توان اشتباه صورت گرفته را متوجه نوازندگان و اعضای ارکستر دانست اما به هر روی گاه اجراهایی توسط خوانندگان حرفه‌ای و صاحب صحنه انجام می‌شود که حتی با ویدئوهایی که از آوازخوانی مردم در محافل دوستانه و خانوادگی منتشر می‌شود نیز قابل مقایسه نیست.  بازار کوروش یغمایی می‌گوید حتی در جزیره آدم‌خواران هم خواننده‌ای که فالش می‌خواند را به زیر می‌کشند. اما آنچه که در کلیپ‌های منتشر شده در ماه‌های اخیر مشاهده می‌کنیم، هواداران نه تنها اعتراضی نمی‌کنند، بلکه فالش‌خوانی هنرمند را با جیغ و هورا ستایش می‌کنند. هنرمند قطعا به نآاماده بودن خود آگاه‌ است و شاید همین تعریف و تمجیدها سبب می‌شود با وجود تسلط نداشتن به اجرا، همچنان حاضر شود کنسرت‌های خود را بدون هیچ‌گونه تغییر و افزایش کیفیت ادامه دهد.در ویدئوی زیر برخی از اجراهایی که طی ماه‌های اخیر مورد انتقاد کاربران در فضای مجازی قرار گرفته‌اند را با هم مشاهده خواهیم کرد. . .


بازنشر از : آخرین خبر