1402\10\11 13:27:08


شروع پخش سریال «بیست‌کویید» از ۲۳ دی  

تسنیم/ سریال «بیست‌کویید» با محوریت وقایع و اتفاقات دوران کرونا در قالب روایت‌های شیرین از دو هفته آینده خودش را به آنتن شبکه سه سیما می‌رساند. سریال 30 قسمتی «بیست کویید» به کارگردانی هادی حاجتمند در شهر مقدس مشهد جلوی دوربین رفت.

سریال «بیست‌کویید» با محوریت وقایع و اتفاقات دوران کرونا در قالب روایت‌های شیرین از دو هفته آینده خودش را به آنتن شبکه سه سیما می‌رساند.سریال 30 قسمتی «بیست کویید» به کارگردانی هادی حاجتمند در شهر مقدس مشهد جلوی دوربین رفت.ماجرای این سریال به وقایع و اتفاقات دوران کرونا برمی‌گردد اما همه‌چیز را در قالب روایت‌های شیرین مطرح می‌کند.داوطلب شدن عده‌ای از مردم را برای کمک به کادر درمان به تصویر می‌کشد اما در میان این افراد، شخصی است که انگیزه حضورش با دیگران فرق دارد.به گفته تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی سریال خوشبختانه فضای شیرینی دارد اما تلطیف شده فضای کرونا را تاریخ‌نگاری می‌کند.

سریال از قبل کرونا شروع می‌شود؛ از آن گروه‌های جهادی که به میدان آمدند بچه مسجدی‌ها و گروه‌هایی که در روستاها فعالیت کردند. سریال به تزریق واکسن می‌رسد و با زبان شیرینی حرف‌های مهمی را مطرح می‌کند.پیگیری‌ها نشان می‌دهد سریال «بیست کویید» قرار است از شنبه 23 دی‌ماه پخش خود را از شبکه سه سیما آغاز کند. بازار این سریال از شنبه تا چهارشنبه هر هفته روی آنتن خواهد رفت.علی عامل هاشمی، علیرام نورایی، آزیتا ترکاشوند، فرزاد جمشیدی، اسدالله یکتا، میرطاهر مظلومی، اصغر نقی‌زاده، جواد سلطانی و صفر کشکولی، حسام خلیل‌نژاد جزو بازیگران چهره این سریال‌اند و همچنین جواد سلطانی،علی ذکریایی، فاطمه مقدس، پانته‌آ کیقبادی، فهیمه مؤمنی، سعید ولی‌زاده، و چندین هنرمند دیگر در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.از دیگر عوامل این سریال می‌توان به هادی حاجتمند (کارگردان)، حمید برزگر (نویسنده)، علی گورانی (تدوینگر)، حدیث حاذقی (مدیر برنامه‌ریزی)، امیر جاودانی زرین و احمد صمیمی (دستیار اول کارگردان)، مرضیه تبیجی(منشی صحنه)، محمدحسین غفرانی (مدیر تولید)، یوسف سبحانی (مدیر فیلمبرداری)، علی سنگین (طراح صحنه و لباس)، محسن طیبی بجستانی (مدیر صدابرداری)، محمدحسین ابراهیمی(طراحی و ترکیب صدا)،جلوه های ویژه بصری (حسن پیله‌ور) مجتبی علی دوست (عکاس) و امیر ترابی (طراح چهره‌پرداز) اشاره کرد.. .

تبلیغات
خرید اینترنتی لباس بچه
فروشگاه اینترنتی دُرین کیدز فروش اینترنتی لباس کودک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت .
# کودک - # بچه - # فروش اینترنتی لباس بچه


بازنشر از : آخرین خبر