1402\01\08 15:16:06


معرفی برندگان جوایز شیرطلایی افتخاری ونیز 2023

صبا/ هشتادمین دوره جشنواره ونیز برندگان جوایز شیرطلایی افتخاری را اعلام کرد.  به نقل از ورایتی، لیلیانا کاوانی فیلمساز مشهور ایتالیایی و تونی لونگ چیو-وای، ستاره مشهور هنگ کنگی که برای بازی در فیلم «در حال و هوای عشق» و فیلم مارولی «شانگ چی افسانه ده حلقه» شهرت دارد، برنده شیر طلایی افتخاری جشنواره ونیز به پاس یک عمر فعالیت هنری می‌شوند.

صبا/ هشتادمین دوره جشنواره ونیز برندگان جوایز شیرطلایی افتخاری را اعلام کرد. به نقل از ورایتی، لیلیانا کاوانی فیلمساز مشهور ایتالیایی و تونی لونگ چیو-وای، ستاره مشهور هنگ کنگی که برای بازی در فیلم «در حال و هوای عشق» و فیلم مارولی «شانگ چی افسانه ده حلقه» شهرت دارد، برنده شیر طلایی افتخاری جشنواره ونیز به پاس یک عمر فعالیت هنری می‌شوند.کاوانی سال ۱۹۶۵ در جشنواره ونیز با مستند Philippe Pétain: Processo a Vichy در جشنواره ونیز برنده جایزه بهترین مستند شد.

تبلیغات
آموزش مجازی هنر
آرت ویم، آموزش های مجازی با کیفیت و برترین اساتید کشور ، کالیوگرافی ، خوشنویسی، کالیوگرافی
# خوشنویسی - # نقاشی - # هنری

او سال بعد با فیلم تلویزیونی Saint Francis of Assisi به لیدو بازگشت و سال ۱۹۶۸ با فیلم «گالیله» و سپس «بازی ریپلی» اقتباسی از کتاب پاتریشیا های اسمیت با بازی جان مالکوویچ در سال ۲۰۰۲ به ونیز آمد. مستند بعدی او «کلاریس» درباره راهبه‌های معبد بود که در سال ۲۰۱۲ در ونیز به نمایش درآمد.تونی لونگ در سه فیلم برنده شیر طلایی ونیز «شهر غم»،«سایکلو» و «شهوت، احتیاط» ایفای نقش کرده است. هشتادمین دوره جشنواره ونیز امسال از سی اوت تا نهم سپتامبر در شهر ونیز برگزار می‌شود.

بازار. .


بازنشر از : آخرین خبر