1402\10\11 10:19:54


میترا حجار و فریبا کوثری این روزها چه می کنند؟

خراسان/ امیر جعفری از چهارشنبه 13 دی با کمدی «هاوایی» ساخته بهمن گودرزی به سینما می‌آید. او و امین حیایی بازیگران اصلی فیلم هستند.

خراسان/ امیر جعفری از چهارشنبه 13 دی با کمدی «هاوایی» ساخته بهمن گودرزی به سینما می‌آید.

او و امین حیایی بازیگران اصلی فیلم هستند. امیر جعفری اکنون با سریال «مرداب» و «هفت» حضور پررنگی در نمایش خانگی دارد.میترا حجار از امشب ساعت 19، بازپخش مجموعه «بر سر دوراهی» به کارگردانی بهرنگ توفیقی را از شبکه آی‌فیلم روی آنتن دارد. این بازیگر به تازگی با فصل اول سریال «سرزمین مادری» در شبکه 3 دیده شده بود.محمد دلاوری با ویژه برنامه «سپهبد» به تلویزیون آمده.

این برنامه به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت سردار سلیمانی تولید شده. «سپهبد» به زندگی و عملکرد این شهید می‌پردازد و ساعت 22:30 از شبکه 4 پخش می‌شود.فریبا کوثری بازی در فیلم «آن دو» ساخته مرتضی رحیمی را به پایان رساند. این فیلم دفاع مقدسی در چهارمحال و بختیاری و آبادان جلوی دوربین رفته است.

علیرام نورایی و قدرت‌ا... ایزدی از دیگر بازیگران فیلم هستند.حسین مهری به عنوان اولین تجربه کارگردانی خود، قصد دارد فیلم کوتاه «باپا» را جلوی دوربین ببرد. این فیلم کوتاه، سینمایی نیست و مهری علاوه بر کارگردانی «باپا»، نگارش فیلم نامه‌ آن را نیز برعهده داشته است.

.


بازنشر از : آخرین خبر