1402\01\08 10:20:46


نمایشگاه عکس اجراهای تالار هنر افتتاح شد. آغاز اجرای جدید

همزمان با روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی نمایشگاه عکس اجراهای یک ساله تالار هنر افتتاح شد.

همزمان با روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی، روز دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت: ۱۷:۳۰ مراسم افتتاحیۀ نمایشگاه عکس اجراهای یک سالۀ تالار هنر و نمایش «مانتکو در سرزمین پادشاهی» به کارگردانی مهدی خجستگی، با حضور کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی و جمعی از هنرمندان و پیشکسوتان تئاتر برگزار شد.

مراسم افتتاحیۀ نمایشگاه عکس یازده نمایش که از زمستان سال ۱۴۰۰ تا بهار سال ۱۴۰۲ در تالار هنر به روی صحنه رفته‌است، و نمایش تازۀ تالار هنر روز دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ همزمان با روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی، با حضور کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی و جمعی از هنرمندان از جمله مریم کاظمی و حسین فدایی‌حسین در تالار هنر افتتاح شد. به گفته سعیده آجربندیان مسئول روابط عمومی تالار هنر این نمایشگاه به منظور قدردانی از هنرمندانی که در دوره پساکرونا چراغ تئاتر کودک و نوجوان را روشن نگهداشته و به اجرای نمایش پرداختند، برگزار شده‌است. در این نمایشگاه عکس‌هایی که به همت رضا معطریان در تاریخ تئاتر ایران ثبت شده‌است برای مخاطبان به تماشا گذاشته شده است.

تبلیغات
خرید اینترنتی لباس بچه
فروشگاه اینترنتی دُرین کیدز فروش اینترنتی لباس کودک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت .
# کودک - # بچه - # فروش اینترنتی لباس بچه

همچنین بازدیدکنندگان شاهد روایت دوربین کاوه کرمی و میلاد میرزاعلی از برخی نمایش‌ها هستند. آثار نمایشگاه را، به ترتیب اجرا، عکس‌هایی از نمایش‌های «هدیه سحرآمیز» به کارگردانی: مهدی خجستگی، «اپلیکیشن بابایاب» به کارگردانی: مهدی عبدی جمالی، «نینا و جادوی ماه‌ها» به کارگردانی: علیرضا دهقانی، «بچه های تک استریت کارلو» به کارگردانی: آشا محرابی، «غول نخودفرنگی» به کارگردانی: حسین فدایی‌حسین، «پنگوئن‌ها» به کارگردانی: زیبا برجی‌فلاح، «کتابخورها» به کارگردانی: اسماعیل رحیمی‌سروش، «شاهزاده خانم و کلاغ‌های تاج طلا» به کارگردانی: پویا شش پری، «سمندر و شهر کاغذی» به کارگردانی: محمدرضا شاه‌مردی، «آکادمی پرندگان» به کارگردانی: حسین مزینانی و «گنجی در خانه» به کارگردانی: مجید علم بیگی تشکیل می‌دهند. پس از مراسم افتتاحیه نمایش «مانتکو در سرزمین پادشاهی» نوشتۀ نلی مک کاسلین، ترجمۀ سیدحسین فدایی‌حسین و کارگردانی «مهدی خجستگی» اجراهای خود را در تالار هنر آغاز کرد..

.


بازنشر از : مهر

تالار هنر

تئاتر کودک و نوجوان

نمايشگاه عكس

کاظم نظری